Складські системи

Складські системи Hörmann

  • Наша компанія пропонує енергоефективні комплексні рішення для забезпечення швидких і безпечних виробничих процесів з складськими системами Hörmann.
  • Ми пропонуємо нашим клієнтам продукцію індивідуального виробництва і спеціальні технічні рішення з урахуванням індивідуальних особливостей також незмінно високої якості.
  • Використання перевантажувальних мостів, герметизаторів прорізів, пластикових завіс надає можливість скоротити час обробки вантажів, підвищити їх збереження, зробити більш безпечною працю обслуговуючого персоналу.
  • Зробіть заявку, надавши нам необхідні вихідні дані і ми зробимо розрахунок вартості складських систем.
  • Товариство з обмеженою відповідальністю АртПрофі пропонує установку складських систем Hörmann «під ключ» в Полтаві та Полтавській області.

Перевантажувальні мости Hörmann

Перевантажувальні мости Hörmann - це добре продумані рішення для здійснення безперешкодного навантаження/розвантаження товару, які врівноважують рівні підлоги вантажівки і вантажної платформи, таким чином обидва процеси протікають в єдиному горизонтальному напрямку. Перевантажувальні мости компанії Hörmann випускаються для різних типів монтажу: на готові металеві каркаси, для заливки бетоном і інші. Також перевантажувальні мости можуть бути змонтовані на окремих платформах (шлюз-тамбурах).

При покупці доклевелерів і воріт у одного виробника Ви можете виконати замовлення на спільну для моста і воріт систему керування. Крім цього продукція компанії Hörmann включає і нестандартні рішення для здійснення навантаження - підйомні платформи і мобільні рампи.


Герметизаторы ворот Hörmann (Докшелтеры)

Герметизаторы ворот Hörmann защищают грузы от неблагоприятных погодных воздействий, исключают сквозняки и тем самым потери рабочего времени, обусловленные простудами персонала, и экономят энергозатраты. В комбинации с перегрузочными мостами отпадает необходимость в козырьках и пристройках к рампе. Тентовые герметизаторы ворот Hörmann подходят для всех размеров грузовиков и поэтому являются универсальными.

Высококачественные верхний и боковые тенты, монтируемые на оцинкованной раме, создают стабильную, гибкую и прочную на разрыв конструкцию. Детали рамы и тенты изготовлены из отдельных элементов и легко монтируются при помощи винтовых соединений. Поэтому замена того или иного элемента проста и не требует больших затрат. Надувной герметизатор ворот и герметизатор ворот с подушкой для нестандартных ситуаций идеально дополняют обширную серию герметизаторов Hörmann.


Шлюз-тамбури Hörmann

Шлюз-тамбур встановлюється перед ангаром/цехом. Це означає, що ангар можна використовувати повністю, аж до зовнішньої стіни. Шлюз-тамбури Hörmann завжди є вдалим рішенням там, де умови ангарів не допускають монтаж внутрішніх естакад, або там, де немає можливості під'їзду під естакаду. Для шлюз-тамбурів компанії Hörmann вже на стадії пропозиції можуть бути надані статичні характеристики, в яких визначені дані максимально допустимих вітрових і снігових навантажень.

Завдяки регульованим опорам легко можуть бути компенсовані нерівності підлоги. У шлюз-тамбурів є величезний потенціал економії енергії, оскільки приміщення складу або цеху закривається теплоізоляційними промисловими воротами, а перевантажувальний міст знаходиться перед ними. Таким чином, особливо поза часом навантаження і розвантаження забезпечена максимальна герметичність отвору воріт. Особливо ефективним з точки зору економії енергії є виконання з системою DOBO.


Додаткова комплектація для перевантажувальної техніки

Комплексна програма обладнань складів передбачає також постачання і установку різноманітного додаткового оснащення: від простих противідкатних упорів і сигнальних ламп до платформ і шлюз-тамбурів. Амортизаційні буфери надійно захистять перевантажувальний міст від наїзду вантажних автомобілів при стикуванні; направляючі стійки і напрямні для коліс полегшують маневрування; сигнальні лампи з попереджуючою або забороняючою функцією полегшують орієнтування водієві; сходи з неслизькими оцинкованими сходовими профілями і поручнем убезпечать обслуговуючий персонал.


Переваги роботи з нами

Досвідчена
команда

Пряме постачання
профілів та
комплектуючих

Безкоштовний
замір та
розрахунок

Всі види оплати
для фізичних
та юридичних осіб

Об'єкти
будь-якої
складності

Гарантія
на виконані
роботи

Сервісне
обслуговування
об'єктів

Виготовлення
індивідуальних
конструкцій

Контакти

Адреса


Полтава,
вулиця Соборності 54,
офіс 109, 111

Email


art@artprofi.com.ua