Стрічкові ПВХ завіси

Стрічкові ПВХ штори

  • Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші матеріали для ПВХ-завіси. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних європейських підприємствах з використанням інноваційних технологій.
  • Матеріал ПВХ-штор екологічно і гігієнічно чистий і безпечний. Крім того, завіси не підтримують горіння і легко чистяться.
  • Термоштори ефективно справляються з розмежуванням областей з різними температурними режимами в виробничих цехах, на складах, в супермаркетах, закладах громадського харчування.
  • Експерти нашої компанії готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.
  • Доступні ціни, оперативний монтаж, гарантія на виріб, широкий асортимент - додаткові аргументи на нашу користь!

Надійне рішення для підвищення енергоефективності

Стрічкові ПВХ завіси дозволяють підтримувати необхідну температуру в приміщенні в будь-який час року, тим самим скорочуючи витрати на охолодження та обігрів. Вони також ефективно протидіють протягам, оберігаючи здоров'я персоналу. Термоштори не перешкоджають проходу крізь дверні прорізи людей і техніки. ПВХ завіси захищають приміщення з низьким температурним режимом від додаткового притоку тепла. Це запобігає наростання снігового нальоту на випарнику, а також підвищує термін експлуатації кліматичного обладнання.


Ізолюючі термоштори для ізотермічних кузовів авто

ПВХ штори, встановлені в кузові вантажного авто, дозволяють доставляти продукти в торгові точки охолодженими, при цьому не ускладнюючи доступ до них. ПВХ-завіси дозволяють стабілізувати температуру в ізотермічному кузові - навіть якщо машина буде робити кілька зупинок в дорозі для навантаження і вивантаження, то температура буде залишатися стабільною. Крім того, зберігаючи температуру в кузові, ПВХ-завіси гарантують економію палива.


Захист від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання

Смугові ПВХ завіси забезпечують надійний захист персоналу підприємства від пошкоджень і опіків, а також екранують ультрафіолетові промені зварювальних апаратів. Властивості матеріалу не дозволяють іскрам, що відлітають під час зварювання, прилипати до матеріалу, що продовжує термін служби захисного екрану.


Огорожа робочих зон, поділ цехів і складів

ПВХ штори дозволяють розділити окремі приміщення, не ускладнюючи при цьому переміщення між ними. Термоштори успішно поділяють кімнати з різними температурними режимами, а також перешкоджають поширенню шуму, запахів і бруду. Перегородки ПВХ дозволяють без капітального ремонту і великих матеріальних витрат перепланувати будь-яке приміщення під завдання Вашого бізнесу. Можуть виготовлятися в стаціонарному і розсувному варіанті.


Переваги роботи з нами

Досвідчена
команда

Пряме постачання
профілів та
комплектуючих

Безкоштовний
замір та
розрахунок

Всі види оплати
для фізичних
та юридичних осіб

Об'єкти
будь-якої
складності

Гарантія
на виконані
роботи

Сервісне
обслуговування
об'єктів

Виготовлення
індивідуальних
конструкцій

Контакти

Адреса


Полтава,
вулиця Соборності 54,
офіс 109, 111

Email


art@artprofi.com.ua