Автоматика для воріт

Широкий вибір автоматики для воріт CAME, Alutech, Nice, Roger, Faac

  • Приватне підприємство компанія Арт-Профі пропонує потужні і прості в установці і подальшій експлуатації комплекти автоматики для різних типів воріт.
  • За допомогою автоматики для воріт CAME, Alutech, Nice, Roger, Faac ми зробимо експлуатацію воріт зручною і комфортною.
  • Висока якість, функціональність, стильний дизайн і безпека визнані клієнтами в усьому світі.
  • Автоматичне управління забезпечує безпеку і захищає від несанкціонованого проникнення.
  • Досвідчені фахівці компанії Арт-Профі допоможуть підібрати автоматику, враховуючи всі ваші побажання і необхідні технічні характеристики.

Автоматика для воріт CAME

Більще ніж 30 років досвіду виробництва автоматики забезпечили найвищу якість продукції CAME. Підтримка високих стандартів якості на всіх етапах - від виготовлення до установки є обов'язком офіційних дистриб'юторів продукції компанії. Ці високі стандарти дозволили CAME досягти визнання мільйонів користувачів і фахівців, нагород і сертифікатів від міжнародних організацій. CAME розробляє і займається виробництвом автоматики для воріт, шлагбаумів, паркувальних майданчиків і автоматики контролю доступу на власній інженерно-виробничій базі в Італії. Якість процесів управління CAME підтверджена сертифікатом ISO 9001: 2000.


Автоматика для воріт Alutech

Автоматичні приводи для воріт Alutec, це те, що робить експлуатацію воріт зручною і комфортною. Неповторне поєднання високої якості, функціональності, і стильного дизайну не залишить байдужими навіть найвимогливіших клієнтів. Увібравши в себе кращий досвід і прогресивні ідеї, автоматика ALUTECH є продуктом якісно нового рівня, розробленим з урахуванням основних особливостей експлуатації в умовах всіх кліматичних зон. Електроприводи для гаражних воріт Алютех - кращий вибір автоматики для воріт за конкурентними цінами!


Автоматика для воріт Nice

Компанія Nice - досить відома постать на ринку автоматики для воріт. Цей бренд добре відомий в усьому світі. Якщо бути точніше, то автоматика Nice продається в 60 країнах світу. Модельний ряд Nice включає різні пристрої для відкатних, відкривних, секційних воріт, шлагбаумів та іншу автоматику. Електроприводи Nice однаково добре підходять, як для побутового використання, так і монтажу на таких об'єктах, як промислове підприємство, різні організації та установи, офіси великих компаній, складські приміщення і т.д. Автоматику Nice можна використовувати не тільки для автоматизації воріт, але і для управління маркізами, ролетами і жалюзями. У нас ви отримаєте повне рішення для вашого будинку або компанії.


Автоматика для воріт Roger

Надійність, якість і високі технології, які характерні для продукції виробника автоматики для воріт Roger, одягнені в красиву і ергономічну форму, яка робить елементи системи і модними гаджетами, і в той же час потужними силовими агрегатами.

Приводи для воріт Roger характеризуються високою надійністю і безвідмовністю, дозволяють управляти стулками з шириною до 5 метрів, які забезпечують оптимальну ширину проїзду для заміського будинку або підприємства. Електропривод для розпашних воріт Roger виконаний у вигляді високотехнологічного пристрою з корпусом з анодованого алюмінію, який не боїться агресивного зовнішнього середовища.


Автоматика для воріт Faac

Гордість компанії FAAC - це не просто символ "made in Italy" (зроблено в Італії). В основі продукції компанії - унікальні технології світового рівня і винаходи в сфері автоматики, народжені в Італії, що стали тепер доступні для всіх. Основну продукцію FAAC - автоматику для воріт - почав створювати засновник компанії. Завдяки своїй винахідливості, він першим розробив і розвинув нові технології в цій галузі. В активі компанії FAAC є 42 патента, а за 50 років на світовому ринку компанія допомогла поліпшити життя безлічі людей за допомогою своїх технологій автоматизацій.

Переваги роботи з нами

Досвідчена
команда

Пряме постачання
профілів та
комплектуючих

Безкоштовний
замір та
розрахунок

Всі види оплати
для фізичних
та юридичних осіб

Об'єкти
будь-якої
складності

Гарантія
на виконані
роботи

Сервісне
обслуговування
об'єктів

Виготовлення
індивідуальних
конструкцій

Контакти

Адреса


Полтава,
вулиця Соборності 54,
офіс 109, 111

Email


art@artprofi.com.ua