Жалюзі

Жалюзі від компанії АртПрофі

  • Компанія АртПрофі пропонує професійні сонцезахисні системи високої якості власного виробництва.
  • Системи жалюзі, представлені в асортименті компанії АртПрофі, дозволяють вибрати оформлення світлового прорізу вікна цілком, встановивши виріб зовні або всередині отвору.
  • Висока якість, функціональність, стильний і гармонійний дизайн цінується нашими клієнтами не один десяток років.
  • Для кожного клієнта проводиться індивідуальний розрахунок ціни згідно необхідних параметрів виготовлених сонцезахисних систем.
  • Наша команда професійних замірників і монтажників швидко та якісно зробить виміри і змонтує ваші жалюзі.

Жалюзі горизонтальні

Горизонтальні жалюзі просто і легко вирішують завдання захисту від сонця. Традиційно в жалюзі цінується зносостійкість, простота в експлуатації і відносно низька вартість. Конструкція жалюзі виконана з профілів, вбудованих в верхній карниз механізмів повороту і підйому, горизонтально розташованих ламелей, з'єднаних в полотно за допомогою міцних мотузок і драбинки. Поворот і підйом ламелей дозволяє ефективно регулювати світловий потік, забезпечувати оптимальні сонцезахист і приватність.

Залежно від розміру вироба ви вибираєте систему жалюзі і ширину ламелі, починаючи від компактних горизонтальних касетних систем для пластикових вікон до масивних виробів з натурального дерева в ретро-стилі.Жалюзі вертикальні

Вертикальні жалюзі є естетичним, практичним і зручним рішенням. Різні варіанти роздвижок і розворотів ламелей дозволяють змінити світловий потік, тим самим, захищаючи приміщення від відблисків сонця, забезпечуючи його освітленість. Різноманітність тканин для вертикальних жалюзі і простота управління задовольняє запити будь-якого замовника.

Конструкція жалюзі складається з карниза з прикріпленими до нього вертикальними ламелями. Вертикальні ламелі можна переміщувати з боку в бік і повертати навколо своєї осі, досягаючи оптимального положення. Мотузка та ланцюг, як елементи управління, забезпечують легкість регулювання світлового потоку і зручність експлуатації. Вертикальні ламелі можуть бути виконані з різних матеріалів: тканини, алюмінію, пластику або поєднувати кілька матеріалів в одному виробі при створенні мультифактурних жалюзі.Жалюзі дерев'яні

Дерево - природний і екологічний вибір для предметів облаштування будинку. Жалюзі з натурального дерева не виняток. Вони приваблюють своїм гармонійним зовнішнім виглядом, створюючи в будинку затишок і дозволяють бути господарям в еко-тренді. Дерев'яні жалюзі особливі тим, що виготовляються з цільного масиву натурального дерева і не втрачають свою популярність десятиліттями. Поверхня ламелей може мати різну ступінь матовості, що пов'язано з натуральним походженням матеріалу і не є дефектом. При замовленні жалюзі важливо врахувати спосіб монтажу і можливості комплектації. Наприклад, жалюзі встановлені на стулку повинні дозволяти вільно відкривати вікна (без удару самих жалюзі і пошкодження віконного отвору). Нижня, тросова (похила) фіксації, тасьмова драбинка - це опції, які роблять експлуатацію жалюзі комфортнішою.

В процесі експлуатації можлива зміна зовнішнього вигляду дерев'яних жалюзі і прояв певних деформацій, що може бути пов'язано з умовами експлуатації:

  • підвищена вологість;
  • перепади температур і вологості;
  • втрата кольору з сонячної сторони.


Жалюзі бамбукові

Бамбукові горизонтальні жалюзі - виготовляються з натурального матеріалу, який привносить в інтер'єр особливий еко-стиль і створює атмосферу затишку. Бамбукові жалюзі - це бамбукове або джутове полотно, що складається із спресованих стебел бамбука, тростинок або джутового плетіння. Бамбукові жалюзі забезпечують непогану термоізоляцію і зменшують проникнення променів світла (залежно від структури плетіння волокон). Незважаючи на досить щільне плетіння, жалюзі бамбукові не можуть абсолютно щільно прилягати одне до одного. Це дає можливість променям світла пробиватися крізь них. Візуальний ефект виходить чудовим. Максимально приємна для очей півтінь сприяє створенню атмосфери спокою.

Саме тому бамбукові штори нерідко встановлюються в квартирах і заміських резиденціях. Вони дозволяють подумки перенестися в інший світ, далекий від шуму мегаполісу. Бамбукові або джутові ролети з натуральних, природних матеріалів це - вишукано і екологічно, вони додадуть оригінальності, унікальності і натуральності вашому приміщенню.


Переваги роботи з нами

Досвідчена
команда

Пряме постачання
профілів та
комплектуючих

Безкоштовний
замір та
розрахунок

Всі види оплати
для фізичних
та юридичних осіб

Об'єкти
будь-якої
складності

Гарантія
на виконані
роботи

Сервісне
обслуговування
об'єктів

Виготовлення
індивідуальних
конструкцій

Контакти

Адреса


Полтава,
вулиця Соборності 54,
офіс 109, 111

Email


art@artprofi.com.ua