В'їзні ворота

В'їзні ворота від виробників Alutech, Каскад, Hardwick

  • Ми пропонуємо передові рішення для в'їзних воріт європейської якості від найпопулярніших і перевірених роками виробників.
  • Представляємо різноманіття конструктивних рішень для різних завдань і бюджетів.
  • Широка колірна гамма і високоякісне покриття забезпечує естетичний вигляд воріт на довгі роки.
  • Ми підберемо рішення для будь-яких, навіть нестандартних прорізів.
  • Індивідуальні консультації, швидкий і якісний монтаж.

В'їзні відкатні ворота

Свою назву відкатні в'їзні ворота отримали з-за принципу роботи, так як вони відкочуються або зсуваються в одну сторону вздовж паркану по спеціальним роликам. Ще відкатні ворота називають розсувними, якщо вони зроблені не з одного полотна, а з двох, що розсуваються в дві сторони.

Головна перевага відкатних воріт - це економія простору перед в'їздом на територію ділянки або за ним. Незаперечною перевагою в зимовий період часу є те, що для їх відкривання не потрібно розчищати сніг. А при пориві вітру ви ніколи не зіткнетеся з ситуацією, коли стулка несподівано закрилася і зачепила ваш автомобіль.

В'їзні ворота, які ми пропонуємо своїм клієнтам, поєднують в собі традиційно високу якість, сучасні технології, довговічність і естетичний дизайн. Розсувні ворота представлені в такому широкому асортименті, що споживачеві не складе труднощів, виходячи зі своїх запитів і можливостей, вибрати оптимальний варіант конструкції розсувних воріт.


В'їзні розпашні ворота

Розпашні в'їзні ворота відомі кожному - це класичні ворота на петлях, які відкриваються у двір або назовні. Цей механізм роботи воріт перевірений століттями і прекрасно себе зарекомендував. Головна перевага розпашних в'їзних воріт - це простота і можливість встановити їх у вже готову огорожу. В'їзні розпашні ворота не вимагають зони відкату. Для забезпечення додаткової жорсткості і можливості подальшої автоматизації встановлюється профіль імпоста, який входить в стандартну комплектацію.

Дизайн розпашних воріт на сьогодні нічим не обмежений. Ви можете вибрати будь-які матеріали, фактуру і колір. Всі основні елементи конструкції розпашних воріт виготовляються з алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, що надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу погодних умов, виключає корозію і збільшує термін експлуатації виробів. Механізм відкривання для розпашних в'їзних воріт може бути обраний, як механічний, тобто ворота можуть відкриватися вручну, так і за допомогою електроприводу.


Автоматичні в'їзні ворота

Автоматичні ворота мають головну перевагу - це економія вашого часу. Вам не потрібно виходити з машини, щоб відкрити або закрити ворота. До того ж, якщо воротами користується не тільки чоловік в родині, а ще дружина або дочка, відкривати ворота вручну для них буде набагато важче ніж для чоловіка. А за допомогою пульта-брелока це зробити легко і просто.

Автоматичні ворота з дистанційним управлінням можуть бути відкривним, відкотними, розсувними і гармошкою. Для кожного цього виду відкривання потрібна своя певна автоматика. Автоматика для відкатних воріт не підходить для відкривних воріт, їх приводи працюють по-різному. Для певного виду відкривання, автоматичні ворота мають різні допустимі розміри. Ширина в'їзду у двір в середньому становить 3-3,5 метра. Ширина в'їзду на виробництво може досягати і 12 і 16 метрів. Але звернувшись у фірму АртПрофі ви отримаєте саме те, що вам необхідно.


Хвіртки

Для Вашого додаткового комфорту фірма АртПрофі пропонує Вам оснастити в'їзні ворота окремою хвірткою. Вона забезпечує додатковий вхід на територію. Її дизайн гармонійно поєднується із зовнішнім виглядом воріт, дозволяючи створити єдність стилю. Конфігурація профілів системи дозволяє виготовити конструкції з різними типами відкривання (ліве, праве) і монтажу.

Кутові з'єднання хвіртки збираються за допомогою зтягуючого куточка і алюмінієвого кутового з'єднувача. Все це забезпечує високу надійність з'єднання і виключає провисання хвіртки в процесі експлуатації воріт. Висока технологічність системи, можливість установки різних видів заповнень та їх комбінацій дозволяє запропонувати різні за вартістю і виконанню конструкції хвірток. Стулки хвіртки фіксуються за допомогою надійних і якісних накладних петель, які виключають провисання стулок в процесі використання готового виробу. Сховане кріплення гарантує більш високу ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих ​​елементів кріплення забезпечує естетичний зовнішній вигляд конструкцій.

Хвіртка оснащена сучасною і зручною ручкою від європейського виробника.

Переваги роботи з нами

Досвідчена
команда

Пряме постачання
профілів та
комплектуючих

Безкоштовний
замір та
розрахунок

Всі види оплати
для фізичних
та юридичних осіб

Об'єкти
будь-якої
складності

Гарантія
на виконані
роботи

Сервісне
обслуговування
об'єктів

Виготовлення
індивідуальних
конструкцій

Контакти

Адреса


Полтава,
вулиця Соборності 54,
офіс 109, 111

Email


art@artprofi.com.ua