Гаражні ворота

Гаражні ворота від виробників Hörmann та Alutech

  • Тільки сертифіковані і якісні профілі та комплектуючі з Німеччини.
  • Бездоганна якість та довговічність доведена випробуванням виробів багатьма покупцями в реальних умовах.
  • Безліч рішень для будь-яких гаражів та гаманців.
  • Безкоштовна консультація по вибору необхідного типу воріт і розрахунок вартості та терміну виконання замовлення.
  • Наша команда сертифікованих монтажників швидко і якісно зробить виміри і змонтує ваші ворота під ключ.

Гаражні секційні ворота

Секційні ворота відкриваються вертикально і у відкритому стані знаходяться під стелею, економлячи корисну площу. Така система гарантує максимальний простір для паркування як зсередини, так і перед автогаражем. Гаражні секційні ворота можуть бути встановлені в будь-гаражні отвори, що забезпечує ширину проїзду на 14 см більше, ніж у випадку з підйомно-поворотними воротами. Секційні гаражні ворота надійно захищені завдяки міцному і стійкого до погодних впливів ущільненню по периметру.

Колір і зовнішній вигляд ваших секційних воріт Ви можете визначити самостійно відповідно до своїх уподобань. Таким чином, Ваші гаражні ворота стануть частиною загального архітектурного вигляду будинку.


Підйомно-поворотні ворота

Підйомно - поворотні ворота по функціоналу практично не відрізняються від секційних гаражних воріт. Відмінності лише в тому, що в секційних воротах полотно збирається з декількох ламелей, а в підйомно-поворотних є цілісним сегмент. Принцип роботи підйомно-поворотних воріт досить простий - полотно воріт при відкриванні піднімається, і одночасно повертаючись, рухається під дах гаража. Увага! Некоректний монтаж підйомних воріт, стає причиною заїдання підйомно-поворотного механізму, тому виробники рекомендують замовляти систему у сертифікованих партнерів з професійною установкою під ключ.


Гаражні рулонні ворота

Рулонні ворота являють собою безліч металевих або пластикових смуг (ламелей), скріплених між собою особливим чином і що володіють високою міцністю, які згортаються в рулон при відкритті, тому в гаражі вони займуть зовсім небагато місця. Область під стелею гаража залишається вільною і може використовуватися на Ваш розсуд для ламп освітлення або в якості додаткової антресолі. Завдяки простоті у використанні і компактності, ролети на ворота встановлюються на будь-яких видах прорізів. За умови правильної експлуатації, автоматичні ворота рулонні прослужать тривалий час, не завдаючи незручностей власнику.


Гаражні бічні двері

Бічні двері для гаража забезпечують можливість потрапити в гараж без необхідності відкриття воріт. Виготовлені з того ж матеріалу і з тим же оздобленням, що і гаражні ворота, бічні двері будуть відмінно гармоніювати разом. Прекрасний дизайн, визнана європейська якість, невелика вартість на гаражні бічні двері - замовте їх у нас і насолоджуйтесь додатковим комфортом.

Переваги роботи з нами

Досвідчена
команда

Пряме постачання
профілів та
комплектуючих

Безкоштовний
замір та
розрахунок

Всі види оплати
для фізичних
та юридичних осіб

Об'єкти
будь-якої
складності

Гарантія
на виконані
роботи

Сервісне
обслуговування
об'єктів

Виготовлення
індивідуальних
конструкцій

Контакти

Адреса


Полтава,
вулиця Соборності 54,
офіс 109, 111

Email


art@artprofi.com.ua