Шлагбауми і бар'єри

Шлагбауми і бар'єри HORMANN, CAME, Алютех, Faac

  • Пропонуємо незамінне обладнання для забезпечення контролю в'їзду/виїзду на стоянки, закриті паркінги, торгові склади, дворів приватних і багатоквартирних будинків, а також для автоматизації систем автодорожнього контролю.
  • Завдяки широкому вибору з нашого асортименту шлагбаумів і бар'єрів провідних виробників HORMANN, CAME, Алютех, Faaс, кожен зможе обрати саме ту модель, яка йому підійде за всіма критеріями.
  • Висока якість європейських виробників і попередні випробування систем на функціонування, гарантують тривалу і успішну експлуатацію шлагбаумів і бар'єрів.
  • Наші консультанти розрахують самий економічно доцільний варіант бюджету необхідний для покупки і установки шлагбаумів і бар'єрів.
  • Тільки якісно виконаний монтаж може гарантувати безвідмовну роботу обладнання протягом усього терміну служби, тому звертайтеся до професіоналів - компанию Арт-Профі.Автоматичні шлагбауми

Сучасні пункти пропуску, автостоянки, парковки житлових і торгових комплексів, комерційних і промислових об'єктів - складно уявити ці території без автоматичних шлагбаумів. Це рішення для тих власників, хто хоче вести ефективний бізнес без транспортних заторів. Перевірка часом - відмінний тест для багатьох речей, в тому числі і для шлагбаумів. Так, якщо механізмом для безперебійної роботи блок-постів користувалися ще три сторіччя тому, він спростить пропуск транспорту і сьогодні.

Купити багатофункціональний шлагбаум - одна задача. Вірний для конкретної території та цілей виріб - зовсім інша. Якщо ви цінуєте індивідуальний підхід, фахівці компанії АртПрофі допоможуть вибрати потужний і довговічний обмежувач в'їзду.Болларди

Перевага автоматичних боллардов полягає в тому, що при необхідності вони можуть швидко і без найменшого фізичного впливу опускатися в основу і потім так само швидко знову висуватися. Так, наприклад, можна дозволяти проїзд окремих легкових автомобілів там, де проїзд в принципі заборонено для інших транспортних засобів. Автоматичні болларди пропонуються в різних варіантах виконання в залежності від необхідного ступеня захисту і інтенсивності використання.

Компанія АртПрофі здійснює продаж і установку:

  • стаціонарних боллардів
  • знімних боллардів
  • напівавтоматичних боллардів
  • автоматичних боллардів


Шипові бар'єри

Шипові бар'єри, представлені в нашому асортименті, дозволяють здійснювати контрольований проїзд в одну сторону шириною до 6 метрів. При цьому вони перешкоджають проїзду в протилежному напрямку, так як шипи розпорюють колеса автомобілів, і вони через кілька метрів зупиняються. Існують два типи шипових бар'єрів - для експлуатації середньої інтенсивності (бл. 100 робочих циклів в день) і для інтенсивної експлуатації (бл. 2000 робочих циклів в день).


Паркувальні бар'єри

Основне призначення автоматичних паркувальних бар'єрів - це резервування автомобільного паркомісця автовласником. Крім цього їх іноді використовують для обмеження в'їзду на територію як більш дешеву альтернативу шлагбауму. В залежно від бажаного результату, можна використовувати бар'єрну арку класичного або більшого розміру. Живлення від контролера до паркувального бар'єру 24В забезпечує їх безпечну роботу та інтенсивне використання.

Автомобільні паркувальні бар'єри можуть встановлюватися в кількості, необхідній замовником і управлятися як індивідуально, так і групою бар'єрів від натискання однієї кнопки пульта дистанційного керування/клавіші-ключа або за допомогою мобільного телефону, якщо додатково встановлено GSM-модуль. Основні переваги автоматичних паркувальних бар'єрів - це зручність користування, висока безпека, надійність праці та ремонтопридатність.

Ланцюгові бар'єри

Автоматичні ланцюгові бар'єри призначені для регулювання автомобільного проїзду або обмеження в'їзду на закриту територію житлових комплексів, комерційних і промислових об'єктів та інших територій з шириною проїзної частини від 2 до 16 метрів. Ланцюгові бар'єри є прекрасною альтернативою шлагбауму, а іноді і єдиним рішенням, коли потрібно перекрити широку ділянку проїзду. Ідеальне рішення для установки в історичних місцях мегаполісів, де присутні підвищені вимоги до архітектурного дизайну.

Надійний механізм гарантує стабільну роботу ланцюгового бар'єру в різних кліматичних умовах на довгі роки. Контролер бар'єру забезпечує його роботу з пульта дистанційного керування, кнопки-ключа, а також підключення пристроїв сторонніх виробників для управління безконтактними проксіміті картами, управління з мобільного телефону і іншими засобами систем контролю і управління доступом.

Переваги роботи з нами

Досвідчена
команда

Пряме постачання
профілів та
комплектуючих

Безкоштовний
замір та
розрахунок

Всі види оплати
для фізичних
та юридичних осіб

Об'єкти
будь-якої
складності

Гарантія
на виконані
роботи

Сервісне
обслуговування
об'єктів

Виготовлення
індивідуальних
конструкцій

Контакти

Адреса


Полтава,
вулиця Соборності 54,
офіс 109, 111

Email


art@artprofi.com.ua