Промислові ворота

Промислові ворота від виробників Hörmann та Alutech

  • У нашому асортименті клієнти зможуть підібрати ідеальні рішення для промислових холодних будівель.
  • Великий вибір конструктивних рішень від провідних виробників Alutech, Hörmann.
  • Промислові ворота мають високий рівень безпеки і забезпечують збереження товарів і машинного обладнання.
  • Надійна автоматика гарантує тривалу, безпечну і безаварійну роботу промислових воріт.
  • З промисловими секційними воротами Hörmann і Alutech Ви зможете оформити Ваш фасад за власним бажанням.

Ефективна теплоізоляція

В опалюваних ангарах і цехах для зниження втрат енергії необхідні добре ізольовані промислові секційні ворота. Промислові секційні ворота Hörmann і Alutech з секціями з термічним поділом забезпечують ефективну теплоізоляцію і дозволяють економити електроенергію. Крім того, потрійне або чотиришарове скління з термічним поділом знижує ризик утворення конденсату. Якщо вам необхідно забезпечити поліпшену ізоляцію воріт - вибирайте додаткові ізоляційні опції. У вас є можливість поліпшити показник теплоізоляції більше ніж на 21%!


Довговічна конструкція

Всі деталі промислових секційних воріт Hörmann і Alutech розраховані на тривалий термін служби. Це досягається завдяки встановленим на шарикопідшипниках ходових роликів або зломостійких з'єднань між секціями і закінчуючи оптимальним оснащенням пружинного вала. Таким чином, ворота можуть відкриватися і закриватися понад 25000 раз, а зі спеціальним оснащенням - до 200000 разів. Ця міцна конструкція дозволяє знизити витрати на технічне обслуговування і робить придбані вами промислові секційні ворота рентабельними і екологічними.


Автоматичні приводи для підвищення комфорту

При частому відкриванні воріт рекомендується використовувати ворота з приводом. Залежно від вимог, що стосуються потужності, швидкості і комфорту, ми пропонуємо Вам ідеально узгоджені з Вашими воротами варіанти приводів. Безконтактна автоматика відключення дозволяє заздалегідь розпізнати знаходження людей або перешкоди в зоні воріт без дотику воріт з ними. Ворота зупиняються ще до дотику і відразу ж повертаються наверх. Таким чином практично повністю виключаються пошкодження і травми.


Продуманий захист від злому

Надійний захист від злому на промислових воротах дуже важливий для захисту Вашої будівлі. Серійний протизламний пристрій, що охороняє від подважування, являє собою механічний захист, що ефективно захищає Ваші товари та обладнання, в тому числі, при відключенні електроенергії. Додаткова безпека забезпечується за рахунок опціональних засувок і поворотного замку, а також для підлогового блокування. Хвіртки також добре захищені за допомогою опціонального багатоточкового замикаючого пристрою. Вони замикаються із захистом від злому по всій висоті двері. В якості опції бічні двері також поставляються з оснащенням для захисту від злому класу RC 2.

Переваги роботи з нами

Досвідчена
команда

Пряме постачання
профілів та
комплектуючих

Безкоштовний
замір та
розрахунок

Всі види оплати
для фізичних
та юридичних осіб

Об'єкти
будь-якої
складності

Гарантія
на виконані
роботи

Сервісне
обслуговування
об'єктів

Виготовлення
індивідуальних
конструкцій

Контакти

Адреса


Полтава,
вулиця Соборності 54,
офіс 109, 111

Email


art@artprofi.com.ua