Послуги

Вікна та двері Rehau

Вже багато років наша компанія є прихильником якості та стандартів відомого німецького виробника Rehau. Продукти цієї компанії незмінно задовільняють потреби наших клієнтів у якісних віконних та дверних системах для житлового будівництва та коммерційних споруд.

Гаражні ворота

Наша компанія надає замовникам вражаючий вибір секційних гаражних воріт. Серед безлічі рішень від провідних виробників гаражних воріт Alutech і Hörmann наш клієнт обов'язково знайде варіант, що відповідає саме йому. Європейська якість підтверджується сертифікатами.

В'їзні ворота

Компанія Арт-Профі є офіційним представником таких торгових марок як Alutech, Каскад, Hardwick в Полтаві і Полтавській області, які виробляють різні типи в'їзних воріт. Керуючись багаторічним досвідом роботи, ми зможемо знайти рішення для будь-яких, навіть нестандартних отворів.

Промислові ворота

Компанія Арт-Профі допомагає облаштувати комерційні об'єкти: мийки, ангари, склади, заводи, автоцентри і СТО. Виготовляючи ворота для промислових будівель, ми враховуємо їх специфіку і підбираємо оптимальний варіант. Щоб замовити промислові ворота в Полтаві досить тільки оформити заявку. Наші технічні фахівці самостійно заміряють отвір і встановлять готову конструкцію на об'єкт.

Автоматика для воріт

Автоматичні приводи для воріт це те, що робить експлуатацію воріт зручною і комфортною. Неповторне поєднання високої якості, функціональності та стильного дизайну не залишить байдужими навіть найвимогливіших клієнтів.

Ролетні системи

Приватне підприємство компанія АртПрофі пропонує якісні та естетичні ролетні системи - це захисні конструкції з алюмінієвих профілів для віконних і дверних прорізів. Наші рішення відрізняються універсальністю і можуть задовольнити будь-які побажання клієнтів, не порушуючи архітектурний стиль будівлі. Крім того, ролетні системи АЛЮТЕХ і Нormann відповідають найсуворішим вимогам з точки зору комфорту, безпеки та енергоефективності.

Жалюзі

Застосування професійних сонцезахисних систем набуло широкого поширення в сучасному світі. Жалюзі зробили крок далеко за межі комерційної нерухомості - торгових, офісних приміщень, ресторанів та інших місць дозвілля. Сьогодні рідкісний дизайн інтер'єру приміщення в квартирі або заміському будинку обходиться без вибору правильного «світлофільтру» для створюваного інтер'єру.

Маркізи

Маркізи горизонтальні як елемент зовнішнього сонцезахисту - найефективніший спосіб захисту будинку від сонця. Відбиваючи сонячну енергію ще до потрапляння в приміщення, маркізи роблять атмосферу в вашому домі більш комфортною. Сучасні розробки та дизайнерські рішення роблять системи зовнішньої і внутрішньої сонцезахисту не просто функціональними, але і естетично привабливими. Багато систем зовнішнього сонцезахисту використовуються архітекторами і дизайнерами як важливий елемент дизайну фасаду.

Стрічкові ПВХ завіси

Незалежно від сфери застосування, будь то на великому виробництві або малому бізнесі, стрічкова ПВХ завіса - це простий і економний спосіб зберегти Ваші гроші. Бюджет необхідний на придбання цілком прийнятний, а процес установки ПВХ-завіс займає дуже мало часу. А в підсумку ви отримуєте значну економію коштів на опаленні, чисте виробництво, необхідні умови роботи для персоналу.

Складські системи

Якщо вас цікавить складське устаткування: герметизатори, різні перевантажувальні мости, шлюз-тамбури та інше додаткове обладнання, все це можна знайти серед продукції компанії Hörmann. Приватне підприємство Арт-Профі надасть надійне планування і точну реалізацію проектів, а також високу функціональність підібраних компонентів. Ви отримаєте допомогу висококваліфікованих фахівців, які зможуть Вас проконсультувати від планування об'єктів, і закінчуючи процесом здачі в експлуатацію.

Шлагбауми і бар'єри

Автоматичні шлагбауми і захисні бар'єри - це основні елементи системи контролю доступу, що виконують функцію забезпечення безперебійної і максимальної пропускної спроможності, а також підвищення рівня безпеки за рахунок контролю пересування автомобілів. Найчастіше шлагбауми і бар'єри встановлюють на пунктах пропуску і автомобільних парковках. За допомогою автоматичних шлагбаумів які пропонує наша компанія ви зможете елегантно і практично організувати оптимальний пункт автопропуска.

Наші партнери

Контакти

Адреса


Полтава,
вулиця Соборності 54,
офіс 109, 111

Email


art@artprofi.com.ua