Ролетні системи

Ролетні системи АЛЮТЕХ, Нormann

  • Купуючи ролетні системи у нас, ви отримуєте надійний і високоякісний продукт, легкий і зручний в управлінні.
  • Відмінні експлуатаційні характеристики дозволяють ролетним системам відповідати національним і міжнародним стандартам якості і безпеки.
  • Розширена колірна гамма, великий вибір профілів та комплектуючих перевершать очікування найвимогливіших покупців.
  • Приватне підприємство компанія АртПрофі є ексклюзивним представником виробників ролетних систем АЛЮТЕХ і Нormann в Полтаві і області.
  • Замовляючи ролетні системи у нас, ви отримаєте кваліфіковану допомогу у виборі та швидкий і якісний монтаж.

Ролети на вікна

Шукайте найпривабливіший і надійний спосіб захистити вікна у вашому будинку, офісі або магазині? Рольставні будуть самим ідеальним рішенням. Компанія АртПрофі пропонує високоякісні ролети в різних цінових сегментах для будь-якого призначення. Без винятку всі рольставні міцні, зручні і мають сучасний дизайн. Вони допоможуть знизити витрати на електроенергію і захистять вас від вітру, шуму, спеки та холоду. Ролети виготовляються відповідно до технічних умов і є оптимальним поєднанням порівняно невисокої ціни і гарної якості.

Ролетні системи можуть монтуватися на віконні та дверні прорізи як зовні, так і всередині приміщень, що дозволяє врахувати архітектурні та дизайнерські особливості фасаду будівлі. Так що, якщо ви шукаєте якісні і надійні рольставні, пропонуємо ознайомитися з асортиментом компанії АртПрофі і вибрати відповідне вам рішення.Ролетні решітки

Ролетні решітки, це рухливі системи, що забезпечують прекрасний зовнішній вигляд вітрин та вітражів, а також надійний захист цінностей. Вони є атрибутом сучасних торгових центрів і магазинів і гармонійно поєднуються з будь-якою архітектурою будівлі і інтер'єром торгових приміщень. Завдяки ролетним решіткам вітрини працюють навіть вночі. Сертифікований захист від злому дозволяє успішно застосовувати решітки для охорони офісів і банків, кафе і ресторанів.

Ролетні решітки виготовляються з алюмінієвих екструдованих профілів - граткових з прямокутними вікнами, одностінних, двостінних підвищеної міцності. Ширина профілів - від 30 до 84мм, товщина - від 13,5 до 19мм. Ролетні решітки мають високу стійкість до корозії, стійкість до атмосферних опадів і UV-випромінювання. Ролетні решітки сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 і Р4.Ролетні ворота

Ролетні ворота відмінно підходять для підземних і приватних гаражів, торгових центрів, а також виробничих і складських приміщень. За допомогою профілів різних типів в них можна передбачити вентиляцію і частковий огляд приміщення. Рольворота, які пропонує компанія АртПрофі, надійні, прості у використанні і прекрасно інтегровані. Завдяки конструктивним особливостям рольворота підходять для прорізів, де вгорі є перешкоди, наприклад, розташовані інженерні комунікації (водопровід, електропроводка і ін.). Монтаж рольворіт можливий як з використанням захисного короба, так і без нього. Використання захисного короба надає більш естетичний зовнішній вигляд конструкції при будь-якому варіанті монтажу. Бескоробний монтаж найбільш доцільний, коли рольворота встановлюються всередині приміщення (накладний монтаж) або розташовані під навісом (немає ризику потрапляння опадів на комплектуючі).

Для безпечної експлуатації рольворота оснащуються спеціальною системою «чутливий край». При появі перешкоди в отворі рольворіт і контакті його з нижнім краєм роллетного полотна спрацьовують вбудовані оптосенсори, які через блок управління передають сигнал до зупинки полотна, після чого рух змінюється на протилежний.Автоматика для ролетних систем

Для управління ролетами компанія Арт-Профі пропонує різноманітний асортимент приводів і аксесуарів: від економічного варіанта - класичні ручні приводи, до самого комфортного і сучасного рішення - багатофункціональних електроприводів з інтелектуальними системами управління. На відміну від ручного, автоматичне керування забезпечує найзручніший підйом і опускання ролет без втомлюючого обертання ручкою або намотування полотна за допомогою стрічки. У просторих будинках, офісах або павільйонах з великою кількістю ролет тільки автоматичне керування дозволить простим натисканням кнопки управляти всіма ролетами одночасно або кожної окремо.

Асортимент електроприводів і елементів управління для ролетних систем, запропонований компанією Арт-Профі, представлений різними марками і дозволяє підібрати відповідне рішення в потрібному ціновому діапазоні. Електродвигуни з різноманітними функціями, потужністю і системами управління дозволяють автоматизувати ролети будь-яких розмірів і забезпечити користувачам найбільш зручний і безпечний спосіб управління.


Переваги роботи з нами

Досвідчена
команда

Пряме постачання
профілів та
комплектуючих

Безкоштовний
замір та
розрахунок

Всі види оплати
для фізичних
та юридичних осіб

Об'єкти
будь-якої
складності

Гарантія
на виконані
роботи

Сервісне
обслуговування
об'єктів

Виготовлення
індивідуальних
конструкцій

Контакти

Адреса


Полтава,
вулиця Соборності 54,
офіс 109, 111

Email


art@artprofi.com.ua