Вікна та двері Rehau

Якісні та надійні вікна з профілів REHAU

 • Виготовляємо продукцію виключно з профілю та компонентів, що виготовлені на заводах Rehau в Європі.
 • Якість та екологічність продукції Rehau підтверджені сертифікатами європейського та українського зразка.
 • Ми здійснюємо постійний контроль якості на виробництві.
 • Ви можете безкоштовно звернутися і отримати допомогу під час замовлення вікон, консультацію експерта та рекомендації щодо вибору оптимальної конфігурації.
 • Надійність вікон Rehau перевірена реальними десятиліттями експлуатації.

Теплозбереження з вікнами Rehau

Через вікна з поганою ізоляцією втрачається коштовна теплова енергія, за яку Ви мусите платити. І якщо на постійно зростаючу вартість енергоносіїв Ви не можете вплинути, то на особисте енергоспоживання – так. З віконними системами REHAU Ви зможете контролювати власні енерговитрати. Високий показник теплоізоляції забезпечить низьке енергоспоживання – до 76% нижче, ніж зі старими вікнами*, а це безсумнівний плюс для Вашого гаманця! Таким чином Ви значно скорочуєте споживання енергії та заощаджуєте власні кошти.

Відмінна шумоізоляція систем Rehau

Щодня нас оточує багато нав'язливого шуму: транспорт на вулиці, сусідська косарка чи гучна музика. Як показали останні дослідження, шум не лише спричиняє незручності та дискомфорт, а у довгостроковій перспективі може призвести навіть до захворювань серцево-судинної системи. З вікнами REHAU Ви зможете просто "вимкнути" гучний шум і зробити власну оселю справжньою оазою спокою.

Вікна з профілю REHAU забезпечать спокій та відпочинок у будь-якому приміщенні. Адже відповідно до зони проживання та рівня оточуючого шуму можна визначити необхідний рівень звукоізоляції індивідуально для кожного вікна. Подаруйте собі відпочинок – без жодного шуму ззовні. Це не лише підвищить якість Вашого життя, а й сприятиме загальному добробуту.


Безпека оселі та офісу

За останніми дослідженнями, 80% усіх зламів та проникнень до оселі відбуваються через легкодоступність вікон та дверей. Завдяки заходам підвищеної зламобезпеки у більш ніж як третині випадків ці спроби залишаються невдалими, адже зламників відлякують витрати часу на відкривання вікон. Захистить Ваш дім, убезпечивши вікна та двері.

За необхідності можна підвищити клас зламобезпеки Ваших вікон до RC3 завдяки додатковим елементам захисту, а це до 10 разів вищий захист у порівнянні з вікнами без механізму перешкоджання зламу.

Вільний вибір кольорів, форм та розмірів

Профільні системи REHAU з легкістю дозволяють втілити в життя найскладніші архітектурні рішення: від максимально великих площ засклення до вікон особливої форми – прямокутних, круглих чи неправильної форми. З ними Ви зможете реалізувати свої мрії про функціональний та досконалий життєвий простір.

В кольоровому оформленні REHAU також відкриває безмежні можливості: з понад 40 варіантів декорів та 220 кольорів палітри RAL Ви можете обрати свій улюблений. Для зовнішнього та внутрішнього оздоблення вікна можна обрати різні кольори: наприклад, зовнішній антрацит та внутрішній класичний білий або декорувати вікна алюмінієвими накладками.

І будьте певні - незалежно від обраного кольору Ваше вікно виглядатиме як нове, навіть після багатьох років експлуатації, тому що профіль REHAU стійкий до вигорання та атмосферного впливу.


Профілі Rehau, що використовуються ПП Арт-Профі для виготовлення вікон:

 • REHAU Euro-Design 60
 • REHAU Euro-Design 70
 • REHAU Brillant-Design
 • REHAU SYNEGO
 • REHAU GENEO PHZ

Двері з профілів REHAU

Сучасні рішення від німецького виробника для будь-яких умов застосування:

 • Вхідні двері REHAU
 • Розсувна система Panorama Swing Design
 • Слайдингові системи REHAU
 • Паралельно-зсувні системи
 • Підйомно-зсувні системи
 • Двері-гармошка

Вхідні двері REHAU

Вхідні двері з профільних систем REHAU - це унікальний, орієнтований на майбутнє інноваційний продукт. Завдяки технологічному прогресу профільні системи REHAU поєднують у собі високу енергоефективність, стильний дизайн та комфорт. А завдяки широкому вибору профільних систем REHAU Ви зможете обрати для себе найкраще поєднання краси та функціональності.

Розсувна система Panorama Swing Design

Мрієте про відкриті навстіж вікна, що дозволяють насолоджуватись краєвидом? Ми пропонуємо новинку - систему Panorama Swing-Design, яка робить можливим максимальне відкривання розсувних стулок і перетворює звичайні вікна та двері в елегантні слайдингові конструкції. Кожна стулка може рухатись окремо від інших та однобічно або двобічно повністю відкриватись без зайвих імпостів.


Слайдингові системи REHAU

Слайдингові системи REHAU Euro-Design Slide та REHAU High-Design Slide застосовуються для засклення віконних та дверних проймів балконів, лоджій, терас та інших неопалювальних приміщень. ПВХ-профілі виключають швидку втрату тепла з приміщення та примерзання стулок, що є характерним для алюмінієвих роздвижних систем. У порівнянні з розпашними конструкціями слайдингові системи дозволяють суттєво заощадити місце та збільшити корисну площу приміщення.

Паралельно-зсувні системи

Можуть використовуватись як у дверному, так і віконному форматі – наприклад, для засклення кухонного вікна, розташованого за мийкою, адже будь-який інший варіант відкривання буде вкрай незручним. Для виготовлення PSK-порталів використовуються ті ж самі профілі, що і для звичайних вікон та дверей. Відповідно, строки виконання таких конструкцій суттєво скорочуються, а ціни стають привабливішими у порівнянні з HST-дверима. Втім варто пам’ятати, що саме через використання стандартних профільних систем в PSK-порталах неможливо уникнути порогу, саме тому вони не рекомендовані для приміщень з особливими вимогами до безбар’єрного пересування.


Підйомно-зсувні системи

Відкривання підйомно-розсувних дверей відбувається за допомогою оберту ручки на 1800 донизу, при цьому рухома стулка підіймається на декілька міліметрів, що дає їй можливість вільно рухатись на роликах в напрямку відкривання/закривання. Попри значні габарити та масу стулок, двері відкриваються надзвичайно плавно та легко. Крім того, підйомно-розсувні двері з профільних систем REHAU відповідають вимогам безбар'єрного пересування через пороги згідно з DIN 18040. Раніше подібні рішення застосовували переважно в індивідуальному малоповерховому будівництві (вихід на терасу чи до басейну). Останнім же часом вони стали досить популярними в проектуванні панорамних дверей, а також пентхаузів з зимовими садами.

Двері-гармошка

Двері -"гармошка" – зручне та елегантне рішення для великих дверних прорізів (шириною до 4 м), яке дозволяє розділити приміщення на зони, і навпаки, за необхідності об'єднати. Зазвичай такі двері використовують для засклення альтанок, виходу до басейну чи на терасу. Конструктивно такі двері складаються з декількох стулок (висотою до 2300 мм, шириною до 900 мм), з'єднаних між собою за принципом гармошки. В залежності від схеми відкривання їх можна складати як в одному, так і обох напрямках одночасно. При цьому, якщо немає необхідності користуватися всією конструкцією, відкривати можна лише 1-2 стулки.

©1996-2019 ПП Арт-Профі. Усі права захищено.